Honor, Türkiye’deki distribütörünü seçti

Honor, Türkiye’deki distribütörünü seçti

Akıllı telefonlarını kısa süre içerisinde görücüye çıkarmaya hazırlanan Honor, alanının tecrübeli şirketlerinden Dora ile anlaştığını duyurdu. Global bilinirliğe sahip, genç, yenilikçi ve trend yaratan akıllı telefon markası, bu anlaşma ile yaygın satış kanallarında yerini alacak.

Kurulduğu 2013 yılından bu yana geçen kısa sürede, uluslararası pazarlarda önemli bir oyuncu olmayı başardı ve son derece rekabetçi ürünlerini 74 ülkede 80 milyon hayranına ulaştırdı. Farklı bölgelerde önemli başarılar elde eden şirket, küresel ayak izini resmi distribütörlük anlaşması ile Türkiye pazarına da taşıyacak. Simgeleşmiş marka ruhunu taşıyan ve gençleri “kendileri olmak” konusunda cesaretlendirme misyonu taşıyan, trend yaratan, yenilikçi ürünleri, çok kısa süre içinde tüm Türkiye’deki tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Honor akıllı telefonlar Türkiye’ye geliyor!

Honor akıllı telefonlar Türkiye’ye geliyor!

CES 2018’de Honor View 10 ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Honor, sonunda Türkiye pazarına giriyor! Şirketin Türkiye macerasındaki yol haritası umut veriyor.

Honor’un tek yetkili distribütörü olan Dora, 2004 yılında kuruldu. Alanında yetkin, tüm kanallarla iş tecrübesi bulunan şirket, bugüne dek altıdan fazla şirketin distribütörlüğünü yaptı. Dora, bu kapsamda, sürdürülebilir, yönlendirilmiş hizmetler için 360 derece pazarlama ve özel ekiplerle satış geliştirme çalışmaları yaptı.

:: Honor konusundaki tüm gelişmeler

Yeni Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir